wordpress hit counter

Aziz Ayşe Filmi Engin Altan Düzyatan Sahneleri izle

9 Kasım 2013 Cumartesi 18:30 | Dizi - Video | Henüz Yorum Yapılmamış | Read 1698 Times
Ekleyen : admin
FaceBook ta paylaş

aziz ayşe engin altan düzyatan, Aziz Ayşe Filmi Engin Altan Düzyatan, Aziz Ayşe  Engin Altan Düzyatan, Engin Altan Düzyatan Feride Çetin Sahneleri

Elfe Uluç’un yönettiği filmdeki sahnelerden çok utandığı öğrenilen Düzyatan’ın rol arkadaşı Feride Çetin’le sevişme sahnelerini çekerken koli bandı kullandığının ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz yıllarda Beren Saat, “Sette sevişirken aramıza yastık koyuyoruz” demiş, Saat’in bu açıklaması günlerce konuşulmuştu. Aziz Ayşe filminde ise Düzyatan’ın ereksiyon olmamak için cinsel organına koli bandı yapıştırdığı ortaya çıktı.

Aziz Ayşe Filmi Engin Altan Düzyatan Sahneleri izle

Aziz Ayşe Filmi Engin Altan Düzyatan Sahneleri izle

Beren Saat’in geçtiğimiz yıllarda yaptığı “Sette sevişirken araya yastık koyuyoruz” açıklamasından sonra Engin Altan Düzyatan’ın da ‘Aziz Ayşe’ filminde koli bandı kullandığı ortaya çıktı.

Sevgilisi Özge Özpirinçciden ayrıldığı için morali hayli bozuk alan Engin Altan Düzyatan, bir yandan da 1 Kasım’da vizyona giren ‘Aziz Ayşe’ filmindeki erotik sahneleri yüzünden sıkıntılı günler geçiriyor. İddialı sevişme sahneleriyle gündeme gelmemek için beş yıl önce çektiği filmin galasına bile katılmayan Düzyatan,konuyla ilgili konuşmaktan da ısrarla kaçınıyor.

[pro-player width=’550′ height=’300′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=beCoh-EEEp0[/pro-player]

 

[pro-player width=’550′ height=’300′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=MTOKICDdZ2w[/pro-player]