wordpress hit counter

Ben de Özledim Serkan Keskinin Derinlik Sarhoşluğu Şiiri Sözleri

10 Kasım 2013 Pazar 14:03 | Dizi | Henüz Yorum Yapılmamış | Read 15786 Times
Ekleyen : admin
FaceBook ta paylaş

Ben de Özledim Serkan Keskinin Derinlik Sarhoşluğu Şiiri,  Serkan Keskinin Derinlik Sarhoşluğu Şiiri Sözleri, Derinlik Sarhoşluğu Şiiri Sözleri,  Derinlik Sarhoşluğu Şiiri 

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ben De Özledim dizisi bir çok kişi tarafından izlenen ve hatta ailecek izlenen dizidir. Ben De Özledim’in 2. Bölüm fragmanında çalan Serkan Keski’nin  Derinlik Sarhoşluğu şiir’i okumuştur. Yazımızın devamında şiir’in sözünü ve Ben De Özledim 2. Bölüm Fragmanında  okunan şiir’in bölümünü bulabilirsiniz.

Ben de Özledim Serkan Keskinin Derinlik Sarhoşluğu Şiiri Sözleri

Ben de Özledim Serkan Keskinin Derinlik Sarhoşluğu Şiiri

Başın döner, Gözlerin kararır, Ve bilincini yitirirsin. Sonrası sonsuz karanlık. İşler bir kere kötüye gitmeye başladı mı durduramazsın, ardı arkası kesilmez, dibe battıkça batarsın, Bir noktadan sonra her şeyin normale dönmesi için değil de, işlerin bundan daha kötüye gitmemesi için dua edersin.

Biçare, bir çıkış yolu ararsın kendine. Ama tüm bu aramalar boşunadır. Ne sesini duyan biri vardır etrafında, ne de çaresizliğini gören. Tek başınasındır bu hayatta Aldığın hiçbir karar tatmin etmez, seçtiğin tüm yollar çıkmaz sokaklara götürür seni hikayenin bittiğini düşünürsün, sonra nefes aldığını fark edersin ve aldığın her nefes seni hayatta tutacak olan bir umuda dönüşür.

Her kaybedişte yeniden başlarsın, daha da güçlenerek başlarsın ve daha da hızlanarak dibe batarsın, en dibe batarsın

Başın döner,Gözlerin kararır,Ve bilincini yitirirsin.Sonrası sonsuz karanlık…

[pro-player width=’550′ height=’300′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=Yfj_qnNqYSo[/pro-player]