wordpress hit counter

Fox Tv Kaç Para Kaç Başvuru Formu

16 Kasım 2013 Cumartesi 21:03 | Yarışmalar | Henüz Yorum Yapılmamış | Read 1193 Times
Ekleyen : admin
FaceBook ta paylaş

Fox Tv Kaç Para Kaç , Kaç Para Kaç Başvuru Formu, Kaç Para Kaç, Fox Tv Kaç Para Kaç Katılım Formu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeni bir yarışma programıyla yeniden ekranda olacak. Televizyonlara şimdiye kadar “Passaparola”, “Bir Şarkısın Sen”, “Rekorlar Dünyası” gibi yapımlar hazırlayan Sinerji Prodüksiyon, Türkiye’de“Kaç Para Kaç” adlı yarışma programının sunuculuğu için Mehmet Ali Erbil’e teklif götürdü.

Fox Tv Kaç Para Kaç Başvuru Formu

Fox Tv Kaç Para Kaç Başvuru Formu

 Dün konuştuğum Erbil, prensipte “Evet” dediğini, avukatların onayından sonra imzayı atıp, çalışmaya başlayacakları yarışmayla ilgili şunları söyledi: “FOX’un sahibi Rupert Murdoch’un kızına ait bir format “Kaç Para Kaç”. “Canlı Para”nın bir zamanlar Behzat ve Süheyl Uygur’un yaptığı yarışmaların versiyonu gibi bir şey bu… “Canlı Para”da paraya ulaşmanın yolu, soruları bilmekten geçiyordu, bizimkinde ise yarışmaları etap etap aşmaktan..
 Her bölümde ortada 1 milyon lira olacak ve yarışmacılar etap kaybetmeden bu paraya ulaşmaya çalışacak. Yarışmacıların her etap sonunda ellerinde kalan parayı saymak zorunda oldukları acayip eğlenceli bir yarışma. Şu anki plan, ilk bölümün yılbaşı gecesi yayınlanması… FOX’un yarışmayı hangi gün ya da günlerde yayınlayacağı yılbaşından sonra belli olacak.”
 Sinerji’nin sitesinde, “Para’nın “para”yla kazanıldığı program çok yakında FOX’ta” diye tanıttığı yarışmanın format ismi “Don’t Lose The Money”…”
Fox Tv Kaç Para Kaç Başvuru Formu Sitemizde Kısa Bir Sürede Aktif Olacaktır.