wordpress hit counter

Medcezir Dizisi Tuğçe Ecem Akbin Kimdir Biyografi

5 Ekim 2013 Cumartesi 18:29 | Biyografi - Dizi - Resim Galerisi | 7 Kişi Yorum Yapmiş | Read 22857 Times
Ekleyen : admin
FaceBook ta paylaş

Ecem Akbin Kim, Medcezir Dizisi Tuğçe Vikipedi, Ecem Akbin Kaç Yaşında

Star Tv ‘de gösterimde olan Medcezir dizisi oyuncuları olsun konusu, yönetimini ve dizinin künyesi ile ses getirmeyi hedefliyor. Medcezir dizisinin sevgilen ve saygı duyulan sayın Ecem Akbin  Medcezir dizisinde karakteri – rolü Medcezir Tuğçe  olarak karşımızda.

Velhasıl Ecem Akbin   oynadığı dizi, sinema filmleri, evlimi, resimleri, doğum tarihi, boyu kaç, kilosu, nereli, hayatı, biyografi ve son olarak vikipedi kişisel bilgilerini sitemizde mevcuttur.

Medcezir Dizisi Tuğçe Ecem Akbin Kimdir Biyografi

Medcezir Dizisi Tuğçe Ecem Akbin Kimdir Biyografi

Medcezir dizisinde sultan Tuğçe  rolünde olan Ecem Akbin  kişiliği ve sinema ve tv dizileri kariyeri hakkında bilmeniz gerekenler.

Aydan Şener’in kızı Ecem Akbin’in oyuncu annesine olan büyük benzerliği dikkatlerden kaçmadı.Türk Sinemasının unutulmaz oyuncularından Aydan Şener’in bir kızı olduğunu hep okumuşsuzdur hakkında çıkan haberlerde bir kızı olduğunu.İşte Aydan Şener’in o minik kızı büyüdü kocaman dünyalar güzeli bir genç kız oldu.Annesi gibi oyuncu olma yolunda olan genç kız annes Aydan Şener’e benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Annesinin yolunda yürüyen Ecem Akbin oyuncu olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor.Son olarak Medcezir dizisine katılan genç oyuncu adayı henüz yolun çok daha başında olduğunu bu nedenle metot oyunculuğu üzerine workshop’lara katılmaya devam ettiğini söylüyor.

7 responses to "Medcezir Dizisi Tuğçe Ecem Akbin Kimdir Biyografi"

 1. aysegul diyor ki:

  kendisini hic gormedim o yuzden tanimiyorum am medcezir dizisinde oyunculugu basarili ilk deneyimi qaliba BASARILAR DILIYORUM kendisine

 2. sedanur diyor ki:

  bence cok sacma bi dizi

 3. sevgi diyor ki:

  gûzel ama serenay daha guzel

 4. tuğçe diyor ki:

  Serenaydan daha güzel bence

 5. inci diyor ki:

  serenay daha güzel

 6. mine diyor ki:

  serenay daha güzel

 7. haci diyor ki:

  Ne de olsa Aydan ŞENER’in kızı tabi ki güzel.